Išmanusis laikrodis yra geriausias mobiliųjų telefonų priedas. Žinoma, tai gali parodyti laiką, bet tai dar ne viskas! Jis taip pat gali siųsti svarbius pranešimus, sekti kūno rengybos statistiką, leisti muziką ir reaguoti į balso komandas. Jūs netgi galite jį naudoti bekontakčiams sąskaitoms apmokėti. Kaip ir išmanieji telefonai, dauguma išmaniųjų laikrodžių naudoja jutiklinį ekraną, įvairius jutiklius ir daugybę specifinių programų. Tačiau, skirtingai nei mobilusis telefonas, jie taip pat veikia kaip stilingi priedai, yra daug diskretiškesni, kompaktiškesni ir ne tokie blaškantys. Pateikiame jums pagrindines priežastis, kodėl kiekvienas turi Išmanusis laikrodis turėtų priklausyti kaip vienas įrenginys ar kaip priedas.
Diskretiškas ir vis dėlto akį traukiantis
Trys populiariausi išmaniojo laikrodžio variantai
Yra daug įvairių išmaniųjų laikrodžių variantų ir kiekvieno modelio paskirtis yra susijusi su įrenginio siūlomomis funkcijomis. Kai kurie veikia kaip paprasti jūsų telefono palydovai, siunčia pranešimus ir įspėjimus, kai įjungtas „Bluetooth“. Kiti yra savarankiški ir naudoja SIM kortelę, kad galėtumėte siųsti ir gauti skambučius ar SMS žinutes, naršyti internete ir dar daugiau-be prijungto telefono. Galiausiai yra tradiciniai laikrodžiai, kurie vis dar turi analoginį ratuką, tačiau taip pat turi mažą ekraną trumpiems pranešimams.
Renkantis pirmąjį išmanųjį laikrodį reikia atsižvelgti į keletą kitų svarbių veiksnių. Turite aiškiai žinoti, kiek jūsų telefono funkcijų gali atlikti laikrodis ir kaip gerai jis atlieka kiekvieną užduotį. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jis iš tikrųjų suderinamas su jūsų išmaniuoju telefonu. Kai kurie modeliai skirti tik „iPhone“ ar „Android“, o kiti palaiko daugumą operacinių sistemų. Sportininkai turėtų ieškoti prietaiso su širdies ritmo monitoriumi, B matuokliu ir integruotu GPS. Tai, žinoma, apima baterijos veikimo laiką, atsparumą vandeniui ir suderinamumą su daugeliu kitų įrenginių (pvz., Belaidžių ausinių). Taip pat apsvarstykite papildomas funkcijas, tokias kaip „Wi-Fi“ ir, žinoma, stilių (spalva, forma, apyrankė).
Daugiafunkcinis ir prašmatnus
Kam galite naudoti išmanųjį laikrodį??
Dauguma išmaniųjų laikrodžių, neatsižvelgiant į tai, ar jie skirti kasdieniam naudojimui, ar konkretiems tikslams, siūlo daugybę standartinių funkcijų.
- Su laiku susijusios funkcijos. Tai nebūtų laikrodis, jei negalėtų pasakyti laiko. Palyginti su išmaniuoju telefonu, daug patogiau išmaniuoju laikrodžiu patikrinti laiką, datą ir savaitės dieną ar net nustatyti žadintuvą ar chronometrą. Visada patikrinkite, ar išmanusis laikrodis turi įmontuotus garsiakalbius, ar priklauso tik nuo vibracijos.
- Pranešimai. Pranešimai rodomi išmaniuosiuose telefonuose, siekiant informuoti jus apie svarbius įvykius, veiklą ar pranešimus. Tai gali tiesiog atspindėti pranešimus iš jūsų mobiliojo telefono. Tačiau kiti išmanieji laikrodžiai rodo pranešimus, kuriuos gali pateikti tik nešiojamas įrenginys. Pavyzdžiui, naujausiame „Apple Watch 4“ yra kažkas, vadinama a Kritimo aptikimas, kuris gali automatiškai iškviesti pagalbą potencialiai sužeistam ar apalpusiam vartotojui.
- Programos. Kitos funkcijos – žaidimai, skaitytuvai ir antivirusinė programa. Galite pridėti visas galimas vietovės kodo programas prie savo išmaniojo laikrodžio naudodami programų parduotuvę.
- Žiniasklaidos valdymas. Tiesa, mažame išmaniajame laikrodyje sunku pataisyti nuotraukas. Tačiau su dokumentais ir muzika atrodo kitaip. Pavyzdžiui, jei prijungiate įrenginį prie belaidžių ausinių, galite lengvai perjungti dainas, klausytis radijo ir keisti garsumą. Tai ypač naudinga sportuojant ir nenorint su savimi pasiimti išmaniojo telefono.
„Apple“ išmanieji laikrodžiai palaiko tik „iPhone“
Sveikatos stebėjimas ir pramogos viename mažame įrenginyje
- Skambučiai ir SMS. Naudodami išmanųjį laikrodį galite atsiliepti arba atmesti skambutį savo išmaniajame telefone. Turėdami atskirą išmanųjį laikrodį su SIM kortele, tai galite padaryti ir be mobiliojo telefono. Dauguma šiuolaikinių išmaniųjų laikrodžių taip pat palaiko diktavimo funkcijas, todėl jūs galite įvesti SMS ir tekstus nespausdindami teksto.
- Fitneso stebėjimas. Daugelis išmaniųjų laikrodžių turi širdies ritmo ir kraujospūdžio matuoklį, žingsniamatį ir skaitmeninius trenerius, kuriais galite sekti savo treniruotes. Kai kurios programos taip pat gali dokumentuoti jūsų miego režimą ir skaičiuoti kalorijas.
- GPS. Dauguma išmaniųjų laikrodžių turi GPS, leidžiantį stebėti savo buvimo vietą, gauti konkrečios vietos įspėjimus arba rasti pamestą telefoną.
- Kontaktinis mokėjimas. Naudodami mobiliųjų mokėjimų sistemas, tokias kaip „Apple Pay“, „Android Pay“, „Garmin Pay“, „Samsung Pay“ ar „Fitbit Pay“, už visus pirkinius galite atsiskaityti laikrodžiu, o ne kortele ar mobiliuoju telefonu.
Visada būkite informuotas ir mažiau blaškykitės
Nors išmanusis laikrodis tikriausiai niekada visiškai nepakeis mobiliojo telefono, jis yra puikus priedas ar net atskiras įrenginys, kurį savo arsenale turėtų turėti kiekvienas aistringas aukštųjų technologijų mylėtojas..