Netrukus skraidančios automobilių lenktynės nebebus tik vaizdo žaidimai ir mokslinės fantastikos filmai. Pirmosios pasaulyje automobilių sporto serijos, skirtos skraidantiems automobiliams, organizatoriai teigia, kad šios lenktynės vyks jau 2020 metų pabaigoje. Netrukus planuojamas visas „Grand Prix“ čempionato sezonas. Štai viskas, ką iki šiol žinome apie naująją „Formulę E“!
„MK4 Speeder“ pirmą kartą buvo pristatyta kaip koncepcija 2019 m. Vasarą
Šiais metais galime tikėtis pirmųjų pasaulyje skraidančių automobilių lenktynių
Skrendantys elektromobiliai, vadinami Oro greitis, reikia toliau bandyti. Šie bandymai gali būti atliekami tik panaikinus kai kuriuos koronaviruso apribojimus. Nepaisant visko, „Airspeeder“ komanda randa saugių būdų, kaip šiais sunkiais laikais atlikti bandymus ir pasiruošti pirmosioms pasaulio lenktynėms su skraidančiais automobiliais.
Įmonė, atsakinga už greičio viršijimą, Alauda, Šių metų pradžioje turėjo būti atlikti bandymai Kalifornijos Mojave dykumoje. Dabar jie buvo perkelti netoli Adelaidės, Pietų Australijos. Taigi arčiau įmonės pagrindinės bazės. Iki šiol komanda atliko tik nepilotuojamus bandymus su vienu nuotolinio valdymo pultu, ir tai buvo visiškai sėkminga.
Tačiau dar yra keletas kliūčių, kurias Alauda turi įveikti prieš įvykstant pirmosioms skraidančių automobilių lenktynėms. Tai apima „Vertiports“ taisyklių nustatymą, oro erdvės valdymą ir patikimų tiekimo grandinių kūrimą.
Alauda yra pasirengusi atlikti pradinius bandymus su tikrais pilotais
Turėtumėte tai žinoti iš anksto apie elektrinius greičio viršytojus
„Airspeeder“ transporto priemonė sveria apie 249,5 kg ir naudoja akumuliatorių, kurį galima pakeisti varžybų metu – panašiai kaip keičiant „Formulės E“ padangas. Tikimasi, kad kiekvienas įkrovimas truks 15 minučių. Dėl keturių 32 AG elektros variklių greičio viršytojas pasiekia greitį iki 201 km / h. Priklausomai nuo lenktynių, jums gali tekti ieškoti gana toli, nes šios transporto priemonės gali skristi nuo 5 iki 40 metrų aukščio.
Skraidantys automobiliai gali vežti iki 100 kg
Greičio viršytojus įkvėpė mokslinė fantastika, o kabinos yra aprūpintos AR technologija, kad pilotai galėtų lengviau naršyti
Tai įdomus metas automobilių sporto ateičiai. „Tradiciniai automobilių sporto gerbėjai tikrai atpažins daugelį mūsų lenktynių serijos elementų“, – pareiškė „Alauda“ ir „Airspeeder“ serijos įkūrėjas Mattas Pearsonas. Pearsonas paaiškino, kad planas yra „turėti skirtingas komandas, sustojimus ir pilotus. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad sporto šaka būtų prieinama kuo daugiau gerbėjų per tiesiogines transliacijas visame pasaulyje. “Galų gale” tai yra XXI amžiaus automobilių sportas “.
Oro greičius skraidina patyrę pilotai, jie taip pat naudoja autonominių transporto priemonių „lidar“ technologiją, kad išlaikytų saugų atstumą vienas nuo kito