Kaip bioritmas veikia mūsų gyvenimą?
Net senovėje žmonės žinojo apie bioritmų įtaką mūsų gyvenimui. Jūs juo pasitikėjote, kai norėjote išgydyti žmogų. Taigi mūsų žinios apie tai ne vakar. Mes galime labai gerai suprasti bioritmą, jei to norime. Bioritmas buvo intensyviai tiriamas daugelį amžių.
Pasak daugelio tyrinėtojų, žinojimas apie tai vaidina svarbų vaidmenį visais gyvenimo aspektais. Jie gali prisidėti prie sėkmės arba neleisti mums to padaryti, nepriklausomai nuo to, ar tai nauja šukuosena, ar gyvybę gelbstinti operacija.
Būna dienų, kai esame tiesiog produktyvesni
Kai kurie darbai yra geri, tačiau jie sujaukia mūsų ritmą
Skirtingi ciklai
Bioritmą sudaro įvairūs ciklai, vykstantys mūsų organizme per ilgesnį ar trumpesnį laikotarpį. Tam tikru momentu mes norime miegoti ir atsipalaiduoti. Būna tokių akimirkų, kai esame aktyvesni ir darbingesni nei įprastai. Pavyzdžiui, jei priversite save dirbti toje fazėje, kai jums tikrai reikia miego, tai gali labai pakenkti jūsų emociniam stabilumui.
Taip pat svarbu žinoti, kad kiekvienas bioritmo ciklas turi aukštumų ir nuosmukių, t. Y. Yra pakilimo ir nusileidimo fazių..
Mes dažnai esame bejėgiai prieš savo biologinį laikrodį
Ilgas skrydžio laikas ir vadinamasis reaktyvinis atsilikimas kenkia jūsų pačių ritmui
Yra „pelėdos“ tipo žmonių, ypač kūrybinėse srityse, kurie daug geriau dirba naktį
Fizinis, emocinis ir intelektinis bioritmas
Be to, gera žinoti, kad egzistuoja fizinis, emocinis ir intelektinis bioritmas. Fizinis yra susijęs su mūsų darbingumu ir ištverme. Ciklas yra 23 dienos. Iš pradžių jie yra gana susikaupę ir švieži, o galų gale jūs net blaškotės dėl smulkmenų.
Emocinis bioritmas trunka apie 28 dienas. Mūsų emocijas ir nuotaikas lemia tai. Jame yra kritiškų ir teigiamų dienų. Tai susiję su tuo, kada esame labiau atsipalaidavę ir kantrūs, ir kai esame irzlesni.
Neuronai ir neuromediatoriai yra atsakingi už mūsų įpročius
Galite rasti laimę, jei radote savo ritmą
Intelektinis bioritmas yra labai svarbus jūsų gebėjimui suvokti ir gauti informaciją. Net ir šiuo metu yra kritinių dienų ir tų, kai viskas veikia savaime.
Mūsų kasdienio gyvenimo suderinimas su bioritmu
Tai nėra lengva užduotis, kaip galite įsivaizduoti patys. Yra daug įvairių teorijų apie tai. Jie sako, kada, pavyzdžiui, galime valgyti daugiau arba kada turėtume pasninkauti. Remiantis kai kuriais tyrimais, bioritmas taip pat vaidina svarbų vaidmenį kai kurių vaistų veiksmingume.
Stebėkite save ir pritaikykite savo kasdienybę savo ritmui
Trijų pakopų modelis Europoje beveik nebeegzistuoja
Mūsų nuomone, pirmiausia turėtumėte pabandyti suprasti savo bioritmą. Lengviausia tai žinoti. Taigi jūs žinotumėte, kad emociškai kritiškomis dienomis turite labiau kontroliuoti save. Taip nesukelsite nereikalingo konflikto darbe.
Apskaičiuokite bioritmą
Yra internetinių programų, pagal kurias galite apskaičiuoti savo bioritmą. Vienintelis dalykas, kurio jums reikia, yra jūsų gimimo data. Ypač populiarus yra bioritmų palyginimas. Kai kurių tyrinėtojų teigimu, jie gali parodyti, ar du žmonės yra tinkami, ar ne.
Žmonės, kurie turi būti prieinami visą parą, nuolat kenčia nuo aritmijų
Bet mes taip pat galime klausytis savo kūno sudėtingose situacijose
Kiek tikite šiomis lentelėmis, priklauso nuo jūsų. Mūsų rekomendacija bet kokiu atveju nelaikykite to mirtinu. Svarbus susitikimas dieną, kai nesate geriausios formos, gali reikšti tik tai, kad geriau pasirūpinkite savo poilsiu iš anksto.
Nėra nieko blogiau, kaip ryte pabusti pavargus
Yra žmonių, kuriuos kankina nemiga dėl įvairių priežasčių
Vienas iš jų gali būti visą gyvenimą trunkantis pamaininis darbas