Jei miegojome beveik trečdalį savo gyvenimo, turėtume tai daryti teisingai. Nes tik taip kūnas ir siela gali kiekvieną vakarą atsinaujinti ir užtikrinti linksmą dienos pradžią. Tam mums visiems reikia ramios ir jaukios miegančios oazės, kuri mums gali pasiūlyti nepriekaištingą miego komfortą. Žinoma, čia daugiausia dėmesio skiriama lovai, tiksliau – čiužiniui. O rasti tinkamą šiais laikais nėra lengva užduotis, kai atsižvelgiama į didžiulį čiužinių pasirinkimą.
Ar geriau pirkti šaltą putą, lateksą, viskozę ar verčiau kišeninį spyruoklinį čiužinį? Sprendimas daugiausia priklauso nuo daugelio individualių veiksnių, tokių kaip miego ir gulėjimo įpročiai, kūno svoris ir kūno sudėjimas, taip pat alergijos ir asmeninės nuostatos. Kitos eilutės sutelks dėmesį į vieną iš populiariausių čiužinių – kišeninį spyruoklinį čiužinį. Likite su mumis ir sužinokite daugiau apie tobulą šio čiužinio struktūrą, svarbiausias savybes ir daugybę privalumų.
Kas yra kišeninis spyruoklinis čiužinys?
Kišeninis spyruoklinis čiužinys jau pasitvirtino ir šiuo metu patiria tikrą ažiotažą. Kaip didžiuojasi spyruoklinių čiužinių šeimos atstovu, jam teikia pirmenybę dauguma klientų ir visada mielai jį perka. Taip pat nenuostabu, nes tokio tipo čiužiniai siūlo geriausią ergonominį komfortą ir optimalų klimatą lovoje. Bet kodėl vadinamas kišeninis spyruoklinis čiužinys ir kaip jis pagamintas?
Kišeninius spyruoklinius čiužinius sudaro daugybė nerūdijančio plieno spyruoklių, kurios yra atskirai įsiūtos į medvilninio audinio maišelius. Spyruoklės yra tiesiog tiesiogiai sujungtos su kitomis spyruoklėmis per šias kišenes, o tai užtikrina gerą taško elastingumą ir kūno prisitaikymą.
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant?
Norėdami būti saugūs, rinkdamiesi kišeninį spyruoklinį čiužinį turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių savybių, kurios užtikrina aukštą kokybę. Visų pirma, plunksnų skaičius.
-
Spyruoklių skaičius kišeniniame spyruokliniame čiužinyje
Iš esmės galioja: kuo daugiau spyruoklių, tuo čiužinys elegantiškesnis ir patogesnis. Aukštos kokybės čiužiniai paprastai turi nuo 1000 iki 2000 plieninių spyruoklių, o tai užtikrina geresnį taško elastingumą. O aukšto taško elastingumas iš tikrųjų reiškia geresnį kūno kontūro sugėrimą gulint. Pavasario posūkių skaičius taip pat vaidina gana svarbų vaidmenį. Tai turėtų būti 6–7 posūkiai, kad būtų pakankamai lankstumo.
-
Spyruoklių suspaudimo kietumas ir kietumo laipsnis
Spyruoklių stipris gniuždant yra ne mažiau svarbus patogiam gulėjimo pojūčiui. Kišeninių spyruoklinių čiužinių atveju suspaudimo kietumo vertė geriau supranta spyruoklės šerdies atsparumą. Taigi kuo didesnis šis skaičius, tuo geriau. Tai reiškia, kad žmonės, turintys didesnį kūno svorį, turėtų gauti čiužinį, kurio kietumo vertė yra didesnė.
Tačiau suspaudimo kietumo vertės nereikėtų painioti su čiužinio kietumo laipsniu. Kietumo laipsniai yra nuo 1 iki 5, prieš juos rašomos raidės "H" arba "F." paskirtas. Vienas reiškia – labai minkštas, o 5 – labai kietas, o teisingas kietumo laipsnio nustatymas visada priklauso nuo jūsų kūno svorio ir dydžio.
-
Gulėjimo zonos, kad būtų patogiau
Gulinčių vietų skaičius taip pat kalba apie geresnę kūno atramą su kišeniniu spyruokliniu čiužiniu. Gulėjimo vietos svyruoja nuo 3, 5, 7 ir 9. Kuo daugiau čiužinio guli, tuo geresnė gulėjimo kokybė. Teisingas kūno padėjimas ant tam skirtų gulimų vietų užtikrina optimalią ergonomišką stuburo padėtį ir taip ramų miegą be nugaros skausmų ir raumenų mėšlungio.
-
Aukštos kokybės medžiagos
Kišeniniai spyruokliniai čiužiniai dėl savo konstrukcijos paprastai užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės transportavimą. Nepaisant to, aukštos kokybės, tvarios medžiagos yra būtinos gaminant čiužinius, ypač jei norite tobulo miego komforto. Sąrašo viršuje yra natūralūs audiniai, tokie kaip gryna medvilnė, gryna avių vilna, šilkas, kašmyras ir linas, taip pat bambuko ir kupranugario plaukai.
Kitos aukštos kokybės medžiagos be teršalų, tokios kaip „Talalay“ lateksas, taip pat prisideda prie dar geresnės aplinkos sąžinės. Šis klimatui neutralus produktas, gautas iš atogrąžų gumos medžio, yra ne tik visiškai nekenksmingas sveikatai, bet ir gana patvarus, kvėpuojantis ir labai elastingas – puikiai tinka čiužinio tekstūrai.
Aukštos kokybės, gerai įrodyti gamintojai, tokie Lovų gamintojas SCHRAMM Pavyzdžiui, jie nuolatos remiasi šiuo tvariu, novatorišku audiniu, kad gamintų rankų darbo gaminius Vokietijoje. Šeimos verslas nuo 1923 metų galėjo pasiūlyti aukščiausios klasės lovų komfortą, atitinkantį aukščiausius poreikius-pritaikytą, išskirtinį ir bekompromisį. Daugiausia dėmesio skiriama SCHRAMM kišeniniams spyruokliniams čiužiniams su jų termiškai rafinuotomis spyruoklėmis. Patentuota peties atrama ir automatinis SHIFT galvos atramos reguliavimas yra dar vienas pliusas, bylojantis apie tvarias naujoves ir maksimalų tobulumą.
Pagrindiniai spyruoklinio čiužinio privalumai
- Aukšto taško elastingumas ir kūno prisitaikymas (priklausomai nuo spyruoklių kiekio ir stiprumo kišenėse)
- optimali, ergonomiška stuburo padėtis įvairiose gulėjimo vietose
- Judant beveik nėra triukšmo – tylus, tylus miegas
- didelis stabilumas – įsiūtos audinio kišenės optimaliai palaiko kūną ir neleidžia jam nuskęsti
- optimali oro cirkuliacija – ypač žmonėms, kurie daug prakaituoja (neužsilieja vanduo – nėra pelėsių!)
- Idealiai tinka visoms kūno padėtims ir visiems svoriams
- geras kainos ir kokybės santykis
Išvada:
„Carpe Noctem“ savo lovoje!
Būkite saugūs ir suraskite tobulą kišeninį spyruoklinį čiužinį. Tai turi daug privalumų, kurie gali žymiai padidinti jūsų miego komfortą. Leiskite patyrusiems specialistams patarti ir pasinaudoti tradicijomis bei nepriekaištingu meistriškumu. Perkant čiužinį, be abejo, visada būtina atlikti būtiną melą.
„Freshideen“ redakcija linki geros nakties ir sveiko, ramaus miego!