Łączenie tapety we wnętrzu: 60 pomysłów (zdjęcie)

Wybór okładzin ściennych zawsze był wymagającym zadaniem. Tapeta pomaga w pełni oddać pożądany styl w projekcie lub stać się harmonijnym tłem dla pięknej kompozycji. Łączenie tapety we wnętrzu to połączenie różnych wzorów, kolorów, faktur. Eksperci z całego świata stosują takie oryginalne podejście nie tylko ze względu na jego estetyczny wygląd, ale także po to, aby… Continue reading Łączenie tapety we wnętrzu: 60 pomysłów (zdjęcie)

Published
Categorized as Pomysły

Stolik kawowy szklany (75 zdjęć)

Nawet mały stolik kawowy może być świetnym funkcjonalnym meblem. Obdarzony wysokimi walorami dekoracyjnymi będzie również pełnić rolę oryginalnego akcentu, który odpowiednio dopełni całościową koncepcję stylistyczną pomieszczenia. Tak można opisać szklany stolik kawowy, który nigdy nie pozostanie niezauważony. Ma szeroką gamę modeli, o których porozmawiamy w tym artykule. Doradzimy również, na co zwrócić uwagę przy zakupie..… Continue reading Stolik kawowy szklany (75 zdjęć)

Published
Categorized as Pomysły

Szklane drzwi wewnętrzne (65+ zdjęć)

Drzwi wewnętrzne wykonane ze szkła są stosunkowo nowym zjawiskiem, ale już mocno ugruntowały swoją pozytywną stronę. Niewiele osób wie, ale pierwsze prototypy takich projektów zostały wymyślone i z powodzeniem wykorzystane przez Francuzów już w XVII wieku. Oczywiście nie odpowiadały one wysokim cechom estetycznym i wytrzymałościowym nowoczesnych modeli, ale nadal były szeroko rozpowszechnione. Szklane drzwi wewnętrzne… Continue reading Szklane drzwi wewnętrzne (65+ zdjęć)

Published
Categorized as Pomysły

Kolor liliowy we wnętrzu (90 zdjęć)

Kolorystyka wnętrza przekłada się na wewnętrzny świat jego właściciela. Wybór odcieni bzu do dekoracji charakteryzuje wyrafinowane kreatywne natury, z których wielu potrafi czerpać inspirację i siłę z tego zwiewnego koloru. Cechy koloru i wpływ na psychikę Liliowy to bielony fioletowy kolor. Podobnie jak wiele innych, ma różnorodne palety. Niebieskawa lawenda stoi w rzędzie zimnego spektrum,… Continue reading Kolor liliowy we wnętrzu (90 zdjęć)

Published
Categorized as Pomysły

Klatki dla królików DIY (70 zdjęć)

Posiadanie odpowiednio wyposażonego królika jest jednym z najważniejszych warunków utrzymania tych puszystych gryzoni. Zarówno rasy domowe, jak i ozdobne potrzebują osobnej przestrzeni – pozwala to zapewnić niezbędną opiekę i chronić zwierzęta przed możliwymi problemami. Dzięki dostępności materiałów i minimalnym umiejętnościom obsługi narzędzi, tworzenie klatek dla królików własnymi rękami jest dość proste. Przydatne rekomendacje, przykłady zdjęć… Continue reading Klatki dla królików DIY (70 zdjęć)

Published
Categorized as Pomysły

9 pomysłów na dekoracje ścienne DIY

Proces dekoracji to ostatni etap dekoracji wnętrz. Po wykonanej pracy dekorowanie jest niesamowicie przyjemne. Wyjątkową satysfakcję przynosi samodzielne tworzenie pięknego otoczenia. Jeśli masz wolny czas i chcesz zrealizować oryginalny projekt, śmiało zabierz się za kreatywność. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór nowoczesnych pomysłów na dekoracje ścienne DIY, które pomogą Ci w prosty i kreatywny sposób przekształcić przestrzeń.!… Continue reading 9 pomysłów na dekoracje ścienne DIY

Published
Categorized as Pomysły

Styl Shabby chic we wnętrzu: 110 pomysłów na zdjęcia

Dziś słyszy się o ubraniach, dodatkach czy wystroju w stylu shabby chic, ale początkowo ten trend wywodzi się z aranżacji wnętrz. Pokój, który łączy w sobie elementy retro, vintage, a także prowansalski, wygląda trochę szokująco, ale zawsze ciekawie. Ze względu na nieostre granice nie jest łatwo stworzyć we wnętrzu styl shabby-chic, a także balansować między… Continue reading Styl Shabby chic we wnętrzu: 110 pomysłów na zdjęcia

Published
Categorized as Pomysły

Róża z papieru do majsterkowania: 90 pomysłów na zdjęcia

Papierowe róże to niesamowita i niezwykła dekoracja, którą można wykorzystać jako ozdobę wnętrza lub oryginalny prezent. Korzystając z bardzo prostych technik, możesz je wykonać samodzielnie. Papierowe róże wypełnią Twój dom delikatnym ciepłem i komfortem, a każda z nich zostanie nagrodzona miłością autorki. Bukiet takich róż wypełnionych słodyczami będzie niezapomnianym prezentem.. Spiralna róża z papieru Najprostsza,… Continue reading Róża z papieru do majsterkowania: 90 pomysłów na zdjęcia

Published
Categorized as Pomysły

Zrób to sam daszek nad werandą (80 zdjęć)

Baldachim nad werandą nie tylko ochroni Cię przed niepogodą, ale także da kolejną okazję do podkreślenia stylu na zewnątrz. Jak nie pomylić się z wyborem, wybrać wysokiej jakości zadaszenie, które harmonizuje z zewnętrznym wykończeniem budynku – dalej w naszym artykule. Dlaczego potrzebujesz baldachimu nad werandą?? Daszki nad przestrzenią wejściową mogą przybierać różne formy i determinowane… Continue reading Zrób to sam daszek nad werandą (80 zdjęć)

Published
Categorized as Pomysły

Tandoor DIY: 60 zdjęć i pomysłów

Ostatnio na prywatnych działkach często można spotkać orientalne piece o egzotycznej nazwie – tandoor. Świetnie nadają się do gotowania na świeżym powietrzu i z pewnością zachwycą Twoich gości. Co szczególnie miłe – takie urządzenie można wykonać ręcznie. Jak? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.! Jak działa Tandoor Aby zrozumieć, jak działa tandoor, opiszemy proces jego działania… Continue reading Tandoor DIY: 60 zdjęć i pomysłów

Published
Categorized as Pomysły