Vartojimas didėja didėjant mobiliojo telefono funkcionalumui. Jei prisimintumėte senovinius ir dažnai negražius praeities „kaulus“, šie prietaisai buvo tiesiog tinkami skambinti. Dar buvo galima rašyti SMS, bet daugiau funkcijų nebuvo. Šiandien atrodo kitaip. Be klasikinės telefonijos ir pranešimų siuntimo (kas šiandien dažniausiai vyksta per „WhatsApp“, o ne SMS), išmanusis telefonas yra žadintuvas, radijas, televizija, kompiuteris, laikrodis, fotoaparatas, laikraštis, navigacijos sistema ir dar daugiau . Ergo: Šiandien išmanusis telefonas yra atstovaujamas visose gyvenimo srityse ir tapo nuolatiniu kompanionu. Priežastis, dėl kurios daugelis gali individualizuoti išmanųjį telefoną, taip pat kompiuterio darbalaukį ar kalendorių, kuris rankinėje nebėra popierinis. Toliau pateiktos idėjos atskleidžia, kaip tai veikia.
1. Išmaniojo telefono dangtelis: privataus gyvenimo veidrodis
Išmaniojo telefono dangtelis retai būna tik praktiškas. Jei taip yra, dažniausiai buvo pasirinktas silikoninis dangtelis, kad prietaisas neslystų ant stalo. Ši galimybė praktiškai įsitvirtino kaip vyrų variantas (ir amatininkams).
Moteris mieliau naudoja odinį dėklą. Odinis dėklas jau seniai kovojo dėl vietos ir verslo pasaulyje. Nors galite atspėti, kas yra savininkas, tikrai atskiri dalykai yra skirtingi.
Mobiliųjų telefonų dėklai šiandien gali būti labai aukštos kokybės papuošti mėgstamu motyvu. Praktiškai tai reiškia, kad mobiliųjų telefonų dėklai, mobiliųjų telefonų kojinės ir atlenkiami dėklai yra aprūpinti savo vaizdine medžiaga ir taip individualizuojami. Iš esmės teikėjai skiria dangčius, specialiai pritaikytus tam tikram išmaniojo telefono modeliui, ir modelius, kurie universaliai tinka daugeliui įrenginių, taip pat siūlo jiems tinkamą apsaugą.
Šis retas mobiliojo telefono dėklas atrodo beveik neįsivaizduojamas. Be to, tokie bespalviai atvejai tapo reti
Populiarūs motyvai visada yra tie, kurie turi artimųjų. Paprastai vaikai ar partneriai puošia mobiliųjų telefonų dėklus. Ypatingi renginiai, tokie kaip gimtadieniai, vestuvės ir krikštynos, yra ne mažiau populiarūs kaip atostogų nuotraukos. Arba galima pasirinkti nesenstančius motyvus, tokius kaip mėgstama gėlė, populiarus pastatas mėgstamame mieste ar vėliava iš mėgstamos šalies. Kūrybinis patarimas: jei norite naudoti išmanųjį telefoną kaip kasdienį motyvatorių, čia taip pat galite įdėti didelio noro paveikslėlį, kurį galima pasiekti, pavyzdžiui, laikantis geležinės dietos ar įmantraus taupymo plano. Taigi motyvas yra ne tik malonus žvilgsnis, bet ir kasdieninis priminimas apie ilgai lauktą kelionės tikslą.
Įspėjimas: nuogų kūdikių nuotraukos yra mielos, tačiau joms ne vieta išmaniojo telefono dėkle. Taip pat neturėtų būti jokių įsimintinų posakių, kuriais tarp draugų būtų galima prekiauti kaip bėgiojimu, bet nepažįstamam žmogui tai atrodytų tiesiog keista. Čia galima pamatyti įkvėpimą galimų nuotraukų ir labai neįprastų modelių.
2. Skambėjimo tonas. Skirtingoms progoms reikia skirtingų melodijų.
Kitas elementas, leidžiantis individualizuoti kasdienį išmanųjį telefoną, yra skambėjimo tonas. Šiandien labai įprasta skirtingoms skambinančiųjų grupėms priskirti skirtingas melodijas. Skambėjimo melodija gali pasakyti, ar skambutis labiau profesionalus, ar privatus. Tačiau būkite atsargūs: skamba melodija – išmaniojo telefono savininkui ir visuomenei. Todėl skambėjimo toną (taip pat pranešimų ir el. Laiškų toną) reikia pasirinkti atsargiai. Svarbu vengti šių netikrų pasų:
Jei dalykinių pietų metu skambės prasmingas, bet netinkamas skambėjimo tonas, jis visai nenusileis
- Juokinga, kai mama skambina Abba klasika „Mamma Mia“ garsai. Petro Aleksandro tėvo analogas „Tėtis pataisys“ linksmins skambinantįjį ir kitus atsitiktinius klausytojus, tačiau tai nebus aiškinama neigiamai.
- Provokuojantys tonai ar kalbėjimo tonai, sakantys, kad telefone yra „A …“ ir nori pasikalbėti su išmaniojo telefono savininku, nėra juokingi, bet gėdingi. Dar blogiau, jei šis tonas skirtas kolegoms – ir telefonas skamba, kol sėdite valgykloje su kitais kolegomis.
- Tai tampa pavojinga naudojant skambėjimo tonus, imituojančius viešai žinomus garsus. Kiekvienas, pasirinkęs policijos automobilio, ugniagesių ar greitosios pagalbos tarnybos sireną, nes gali būti privačiai susijęs su ugniagesių komanda, gali sukelti sumišusius veidus ir netgi tiesioginę paniką.
3. Nuotraukos įrenginyje yra saugiausias pasirinkimas
Labai mažai žmonių išmaniajame telefone turi standartizuotą ekrano foną. Nuotrauka priklauso čia. Ir geriausiu atveju tai reguliariai sukels šypseną savininko veide, kai ekrano užraktas bus nuvalytas. Tuo pačiu tai turbūt pats asmeniškiausias išmaniojo telefono pritaikymo būdas. Vaizdai išmaniojo telefono ekrane yra panašūs į stalinio kompiuterio vaizdus: nepažįstami žmonės juos retai mato, nebent išmanusis telefonas yra pavogtas. Jei neturite savo idėjų ar ekrano motyvų, savo nuožiūra galite naudoti tapetų parduotuvę.
Vaizdo teisės:
1 paveikslas: pixabay.com © Darius Sankowskis (CC0 viešasis domenas) / pixabay.com © Atšaukti purslus (CC0 viešasis domenas)
2 paveikslas: pixabay.com © Efraimo dukra(CC0 viešasis domenas)
3 paveikslas: pixabay.com © Atšaukti purslus(CC0 viešasis domenas)