Jei galvojate apie klasikinį persirengimo kambarį, greičiausiai jūsų galvoje greitai pasirodys Carrie Bradshaw svajonių vaizdai iš serialo „Seksas ir miestas“. Tačiau persirengimo kambariai taip pat vis labiau populiarėja tarp kūrybos vyrų ir jau seniai yra mados žinančių vyrų kasdienio gyvenimo dalis. Bet kaip turėtų būti sukonstruota ideali drabužinė? Ko neturėtų trūkti ir kuo skiriasi moterų persirengimo kambarys? Čia surinkome svarbiausius patarimus, kaip įrengti ir įkvėpti gražių spintelių sistemų.
Kada jums reikia persirengimo kambario??
Nors daugeliui jau žiūrint butą ar statant namą aišku, kad reikia persirengimo kambario, kiti stebisi, kam tai naudinga. Sieninės spintos yra ypač tinkamos, jei turite pakankamai drabužių ir norite turėti apžvalgą. Jei turite tik įprastą spintelę ar komodą, dažnai pamirštate, kas jums priklauso ir kur laikote tam tikrus drabužius. Persirengimo kambarys – ypač su atviromis sistemomis – sukuria tvarką, struktūrą ir suteikia galimybę vos keliais paprastais žingsniais surinkti nuostabią aprangą.
Persirengimo kambario dydis
Paprastai negalite pasirinkti kambario, kuriame turi būti integruotas persirengimo kambarys, dydžio. Paprastai yra nedideli gretimi kambariai prie miegamojo, sandėliavimo patalpų, taip pat biurai ar vaikų kambariai, naudojami kitiems tikslams. Jei neturite tam tinkamo kambario, taip pat galite atsigulti ant kampų ar nišų, pavyzdžiui, miegamajame, ir atitinkamai juos naudoti drabužiams pristatyti.
Skirtumas nuo moterų persirengimo kambario
Pagrindiniai moters ir vyro persirengimo kambario skirtumai greičiausiai slypi dviejuose aspektuose: dizainas ir drabužiai. Nors moterys dažniausiai naudoja šviesių tonų ir kaimo namų stiliaus sistemas arba puošia jas daugybe dekoratyvinių elementų, tokių kaip vazos, gėlės ir kilimai, vyrams tai dažniausiai patinka klasiškai elegantiška. Tamsios medienos rūšys dažnai naudojamos kartu su stiklo ar veidrodinėmis durimis.
Be to, žinoma, yra ir kitų skirtumų, ypač susijusių su rūšiuojamais drabužiais. Paprastai renkantis ir padalijant persirengimo kambarį vyrams dažnai reikia pritaikyti:
- kelnes: Nesvarbu, ar tai darbas, laisvalaikis, ar ypatingos progos – vyrai paprastai turi daug kelnių, idealiai išdėstytų ant kelnių bėgelių be raukšlių.
- Kaklaraištis, peteliškė, diržas ir Co: Jūsų persirengimo kambaryje taip pat turėtų būti pakankamai vietos vyriškiems aksesuarams. Stalčiai jiems ypač naudingi, nes ištraukdami turite apžvalgą.
- Marškiniai: Ypač dažnai reikia vyrų, kurie į darbą dėvi marškinius nemažai šių prašmatnių viršūnių. Tai galima lengvai pritaikyti naudojant paprastą drabužių laikiklį.
- Avalynė: Batai taip pat gali būti integruoti į persirengimo kambarį. Tam tinka ištraukiami elementai arba integruotos sulankstomos lentynos.
- Kostiumai ir uniformos: Kiekvienas, kuris darbe dėvi kostiumą ar uniformą, taip pat turėtų į tai atsižvelgti planuodamas savo drabužių spintą ir rezervuoti pakankamai vietos drabužių laikiklyje..
- Megztiniai ir marškinėliai: Čia nuomonės dažnai skiriasi. Vieni renkasi sulankstytas viršūnes, kiti – pakabinti ant pakabų. Nepriklausomai nuo pasirinkto varianto, šie drabužiai taip pat turi rasti savo vietą persirengimo kambaryje.
- apatiniai: Juos geriausia laikyti stalčiuose, pavyzdžiui, integruotoje komodoje. Tam taip pat gali būti naudojami ištraukiami stalčiai arba pakabinami krepšeliai atvirose spintelėse.
Tačiau viskas ir viskas lieka tvarka ir struktūra persirengimo kambaryje. Pateikiame patarimus, kaip išlaikyti tvarką.
Atviros sistemos, įmontuotos spintelės ir kt.
Jei planuojate savo persirengimo kambarį, galite rinktis iš daugybės įmontuotų spintų arba atviros sistemos, kurią galite sudėti taip, kaip norite. Nors įmontuotos spintelės paprastai yra pritaikytos ir todėl idealiai užpildo visą turimą erdvę, atviros sistemos paprastai yra erdvesnės ir suteikia daugiau atvirumo. Čia taip pat yra ir kitų atvirų spintelių sistemų privalumų ir trūkumų. Galų gale, tiek asmeninės nuostatos, tiek esamas biudžetas lemia kabineto sprendimo pasirinkimą.
Svarbiausia – iš anksto pasidaryti piešinį su visais matmenimis, langais ir durimis, kad vėliau nenutiktų niekas dėl tolesnės tvarkos ar kambario planavimo. Dažnai taip pat verta išplėsti esamas spinteles – pavyzdžiui, su drabužių spinta ar batų spintele.