Peršalimo sezonas jau visai šalia. Bręsta kaštonai ir gilės, nuo medžių krinta pirmieji lapai. Praeis šiek tiek laiko, kol lapkritis ateis su rytiniu rūku. Neramūs orai ir drėgnos oro sąlygos reiškia, kad daugelis žmonių kiekvieną rudenį peršąla. Ypač rizikuoja tie, kurie į darbą važiuoja viešuoju transportu. Peršalę žmonės nekreipia dėmesio į tinkamą higieną, kosėja ir čiaudėja į delną, o paskui laikosi viešojo transporto, šaltuoju metų laiku mikrobai gali sparčiai plisti. Bakterijos ir kiti patogenai taip pat gali greitai patekti į apyvartą per monetas ir banknotus.
Taip sveikai išgyvenate rudenį
Perskaitykite, kaip galite efektyviai apsisaugoti nuo peršalimo rudenį ir kokios skubios priemonės padeda nedelsiant, jei peršalote ar susirgote gripu. Visų pirma, laikydamiesi sveikos mitybos ir pakankamai vitaminų, padėsite sveikai išgyventi rudenį ir šaltąjį sezoną, turėdami stiprią imuninę sistemą.
Vienas obuolys per dieną neleidžia gydytojui
Lietingu oru kiekvieną dieną valgykite šviežius vaisius ir daržoves. Gaminant vertingi vitaminai gali greitai nueiti perniek, o su šviežiai paruoštomis žalių daržovių salotomis darote ypatingą paslaugą visam organizmui. Norėdami tai padaryti, virtuvės tarka įtrinkite obuolį ir sutarkuokite dvi tris morkas. Razinos ar cukruotos spanguolės suteikia natūralaus saldumo, neapkraunamos per daug kalorijų. Šviežiai spaustos citrinos ar laimo sultys taip pat suteikia vitamino C. Vitaminas C vaidina lemiamą vaidmenį imuninei sistemai, nes skatina baltųjų kraujo kūnelių veiklą. Šios kraujo ląstelės yra atsakingos už patogenų, tokių kaip virusai ir bakterijos, sunaikinimą.
Kadangi ne visada galima įsigyti didelį šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimą, ypač rudenį ir žiemą, daugelis žmonių apsieina su natūraliais maisto papildais. Šiame nemokamame vadove galite sužinoti, kurie iš šių preparatų tikrai veikia ir ką turėtumėte galvoti apie maisto papildus: https://www.natur-journal.info/. Supermaistas užtikrina stabilią sveikatą ne tik šaltuoju metų laiku.
Nėra žolelių nuo virusinių ligų
Medicina jau seniai ieško vaistų nuo virusinių ligų. Mokslininkai virusų nelaiko gyvomis būtybėmis. Jei pulsite kūno ląsteles, DNR grandinės, kurios paprastai vadinamos virusais, gali greitai daugintis. Kai kurie virusai skatina žmogaus ląsteles dalytis kaip virusas. Tokios virusinės ligos dažniausiai būna mirtinos. Jei peršalote su karščiavimu ar be jo, vis tiek galite padaryti keletą dalykų, kad apsisaugotumėte nuo infekcijos plitimo. „Umckaloabo“ iš vaistinės yra augalinis vaistas, kurį sudaro natūraliai Afrikoje esanti šaknis. Jei infekcijos pradžioje vartosite rekomenduojamą vieną dozę kas dvi ar tris valandas, peršalimo plitimas bus patikimai sustabdytas.
Vitamino C milteliai, gaunami iš vyšnios acerola, taip pat gali padėti palengvinti peršalimo simptomus. Kaip karštas gėrimas, citrina ne tik skanu, bet ir šiluma naikina gerklės sukėlėjus. Į karštą citriną įdėkite arbatinį šaukštelį miško medaus, tai turi silpną antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Jei skauda gerklę, ištirpinkite vitamino C miltelius šalavijuje arba pankolio arbatoje, šie vaistiniai augalai atskleidžia naudingas gydomąsias galias, ypač gerklės srityje..
Imbieras ir česnakas stimuliuoja kraujotaką ir stiprina imuninę sistemą. Abu gumbai buvo žinomi kaip natūralūs vaistiniai augalai šimtus metų, nors imbieras Europoje neatrodo taip seniai kaip Azijos šalyse. Česnakai ir imbieras gali būti naudojami ne tik kasdien kaip ūmus vaistas nuo peršalimo, imbiero arbata taip pat gali būti naudojama profilaktiškai, siekiant paskatinti medžiagų apykaitą ir sustiprinti imuninę sistemą. Statistiškai kalbant, žmonės, kurie kartą per savaitę turi česnako dieną, rudenį ir žiemą serga rečiau. Šviežias česnakas, plonai supjaustytas, skanus su žiupsneliu druskos ant sumuštinio.
Kada pas gydytoją peršalus?
Jei atsiranda karščiavimas, kuris nepraeina savaime po trijų dienų, turėtumėte kreiptis į gydytoją. Yra bakterijų, tokių kaip streptokokas, kurios negydomos gali užkrėsti tokius organus kaip širdis, plaučiai, kepenys ar inkstai. Lengvas peršalimas gali greitai virsti rimta liga. Vakcinacija daugeliu atvejų gali padėti nuo gripo, tikrojo gripo. Jei užsikrėtėte, galite naudoti aukščiau aprašytus natūralius papildus ir namų gynimo priemones, kad sumažintumėte gripo simptomus. Poilsis ir daug miego padeda sergant bet kokia liga. Jei įmanoma, venkite streso, nes tai kenkia ligos eigai.